This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

  facebook icon small  youtube icon  draugiem lando

Ātrā iegaumēšana bērniem

Kursa formāts: 6 dienas x 3 stundas (Svētdienās)

Kursa cena: 150 Euro (+ PVN), šajā cenā ir iekļauts arī viss izdales materiāls un tējas pauzes ar cepumiem.

130 Euro (+ PVN) - agrās rezervēšanas ietvaros

Īpaša programma bērniem (8 - 12 g. vecumā) atmiņas korekcijai, patiesi fenomenālu smadzeņu spēju attīstīšanai. 

Bērns ļoti ātri iekļaujas – tikai nevis mācību procesā, bet gan spēlē! Protams, pagalmā dzenāt bumbu ir daudz interesantāk, nekā zubrīt likumus, taču ja prasmīgi sagatavo bērnu mājas Ātrā iegaumēšana bērniemuzdevumu veikšanai, tad par problēmām, ko sagādā nesagatavotas stundas, vispār varēsit aizmirst!

Darot kaut ko interesantu, izpildot aizraujošus uzdevumus, mazulis acumirklī uztver visu informāciju.

Piemēram, bērns gluži viegli spēj:

  • iegaumēt 50-100 jaunus, savā starpā pilnīgi nesaistītus vārdus svešā valodā (piemēram, angļu valodas diktātam);
  • iemācīties simtiem valstu un to galvaspilsētu nosaukumu (kad jādabū “desmit” ģeogrāfijā);
  • viegli vien atmiņā “salikt pa plauktiņiem” notikumus, cilvēku vārdus un uzvārdus (kad klases biedri caurām naktīm nosēž pie vēstures mācību grāmatas);
  • iegaumēt līdz pat 20 shēmām, grafikiem un formulām (matemātikas vai fizikas kontroldarbam vai eksāmenam);
  • iegaumēt vārdus svešā valodā kopā ar tulkojumu.

Iemācīties to visu palīdzēs mūsu mācību centra pedagogi, augstas klases profesionāļi. 

Neaizmirsīsim, ka divnieku karaļi izlobās no ļoti zinātkāriem un attapīgiem bērniem. Diemžēl tas notiek nevis viņu neciešamā slinkuma dēļ, bet gan tādēļ, ka stundas skolā mēdz būtĀtrā iegaumēšana bērniem garlaicīgas un pārsteidzoši vienmuļas, un tās pat pašiem attapīgākajiem skolniekiem veiksmīgi nokauj vēlmi mācīties.

Lai bērns nekļūtu par “zubriķi”, pietiks, ja iepazīstināsim viņu ar jaunas informācijas iegaumēšanas paņēmieniem. Tiesa gan, skaidrot viņam teoriju – tas patiesi ir Sīzifa darbs, bērns nekad nepaturēs prātā shēmas un likumus. Taču katrā skolniekā var izstrādāt pareizu mehānismu darbam ar informācijas plūsmu, ja šim nopietnajam procesam ir profesionāla pieeja. 

Intelektuālās spēles, ko ir izstrādājuši mūsu Skolas psihologi, ne vien parāda, kā jaunās zināšanas “ievietot” atmiņā, bet arī, kā tās viegli reproducēt vajadzīgajā brīdī.

Tas ir gluži tāpat, kā ar sievietes mazajiem kosmētikas noslēpumiem. Nebūt nav jāklaigā uz katra stūra par to, kāds sastāvs ir krēmiem un lūpu krāsai, pietiek ar gaumi veidot makijāžu un panākt pārsteidzošu efektu – izskatīties pārsteidzoši labi. Ātrā iegaumēšana bērniem

Ta ari šajā gadījuma. Skolniekiem nebūt nav jaštudiere zinātniski raksti par paņēmieniem, kā attīstīt atmiņu, ja to visu var iegūt ar prieka dzirkstītēm acīs un ļoti labā noskaņojumā! 

Ātrās iegaumēšanas kursa nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām stundām vienu mēnesi, tas ļauj bērnam pakāpeniski apgūt visas metodikas, izstrādāt pareizu pieeju mācībām un panākt, lai iegūtās iemaņas kļūtu par ieradumu. 

Atmiņa ir loti smalks un sarežģīts mehānisms, gluži kā pulkstenītis, kurā katra detaļa, pat vissīkākā, ir svarīga. Kolīdz kāda no skrūvītēm izkritīs, pulkstenis vairs neizpildīs savu funkciju. Ja runājam par bērna atmiņas trenēšanu, tad te tikai ar vecāku entuziasmu un mīlestību vien diemžēl ir par maz.


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010 WWW.LANDO.LV
Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 20 grāmatas.


Ātrā iegaumēšana bērniem

Kursa formāts: 6 dienas x 3 stundas (Svētdienās)

Kursa cena: 150 Euro (+ PVN), šajā cenā ir iekļauts arī viss izdales materiāls un tējas pauzes ar cepumiem.

130 Euro (+ PVN) - agrās rezervēšanas ietvaros

Īpaša programma bērniem (8 - 12 g. vecumā) atmiņas korekcijai, patiesi fenomenālu smadzeņu spēju attīstīšanai. 

Bērns ļoti ātri iekļaujas – tikai nevis mācību procesā, bet gan spēlē! Protams, pagalmā dzenāt bumbu ir daudz interesantāk, nekā zubrīt likumus, taču ja prasmīgi sagatavo bērnu mājas Ātrā iegaumēšana bērniemuzdevumu veikšanai, tad par problēmām, ko sagādā nesagatavotas stundas, vispār varēsit aizmirst!

Darot kaut ko interesantu, izpildot aizraujošus uzdevumus, mazulis acumirklī uztver visu informāciju.

Piemēram, bērns gluži viegli spēj:

  • iegaumēt 50-100 jaunus, savā starpā pilnīgi nesaistītus vārdus svešā valodā (piemēram, angļu valodas diktātam);
  • iemācīties simtiem valstu un to galvaspilsētu nosaukumu (kad jādabū “desmit” ģeogrāfijā);
  • viegli vien atmiņā “salikt pa plauktiņiem” notikumus, cilvēku vārdus un uzvārdus (kad klases biedri caurām naktīm nosēž pie vēstures mācību grāmatas);
  • iegaumēt līdz pat 20 shēmām, grafikiem un formulām (matemātikas vai fizikas kontroldarbam vai eksāmenam);
  • iegaumēt vārdus svešā valodā kopā ar tulkojumu.

Iemācīties to visu palīdzēs mūsu mācību centra pedagogi, augstas klases profesionāļi. 

Neaizmirsīsim, ka divnieku karaļi izlobās no ļoti zinātkāriem un attapīgiem bērniem. Diemžēl tas notiek nevis viņu neciešamā slinkuma dēļ, bet gan tādēļ, ka stundas skolā mēdz būtĀtrā iegaumēšana bērniem garlaicīgas un pārsteidzoši vienmuļas, un tās pat pašiem attapīgākajiem skolniekiem veiksmīgi nokauj vēlmi mācīties.

Lai bērns nekļūtu par “zubriķi”, pietiks, ja iepazīstināsim viņu ar jaunas informācijas iegaumēšanas paņēmieniem. Tiesa gan, skaidrot viņam teoriju – tas patiesi ir Sīzifa darbs, bērns nekad nepaturēs prātā shēmas un likumus. Taču katrā skolniekā var izstrādāt pareizu mehānismu darbam ar informācijas plūsmu, ja šim nopietnajam procesam ir profesionāla pieeja. 

Intelektuālās spēles, ko ir izstrādājuši mūsu Skolas psihologi, ne vien parāda, kā jaunās zināšanas “ievietot” atmiņā, bet arī, kā tās viegli reproducēt vajadzīgajā brīdī.

Tas ir gluži tāpat, kā ar sievietes mazajiem kosmētikas noslēpumiem. Nebūt nav jāklaigā uz katra stūra par to, kāds sastāvs ir krēmiem un lūpu krāsai, pietiek ar gaumi veidot makijāžu un panākt pārsteidzošu efektu – izskatīties pārsteidzoši labi. Ātrā iegaumēšana bērniem

Ta ari šajā gadījuma. Skolniekiem nebūt nav jaštudiere zinātniski raksti par paņēmieniem, kā attīstīt atmiņu, ja to visu var iegūt ar prieka dzirkstītēm acīs un ļoti labā noskaņojumā! 

Ātrās iegaumēšanas kursa nodarbības notiek divas reizes nedēļā pa divām stundām vienu mēnesi, tas ļauj bērnam pakāpeniski apgūt visas metodikas, izstrādāt pareizu pieeju mācībām un panākt, lai iegūtās iemaņas kļūtu par ieradumu. 

Atmiņa ir loti smalks un sarežģīts mehānisms, gluži kā pulkstenītis, kurā katra detaļa, pat vissīkākā, ir svarīga. Kolīdz kāda no skrūvītēm izkritīs, pulkstenis vairs neizpildīs savu funkciju. Ja runājam par bērna atmiņas trenēšanu, tad te tikai ar vecāku entuziasmu un mīlestību vien diemžēl ir par maz.


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010 WWW.LANDO.LV
Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 20 grāmatas.


skorochtenieDljaDetej latUIUI

Magic78987

Proforientacija Lando6576567

risovanie la57656757t

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

  facebook icon small  youtube icon  draugiem lando

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440