This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

  facebook icon small  youtube icon  draugiem lando

Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Kursa formāts: 6 dienas x 4 stundas (Pirmdiena - Sestdiena)

Kursa cena: 230 Euro (+ PVN)

200 Euro (+ PVN) - agrās rezervēšanas ietvaros

Kursa pamatā – ātrlasīšana un lielu informācijas apjomu apgūšana.

VIDEO - Ātrlasīšana bērniemĀtrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

VIDEO - Ātrlasīšanas stunda

VIDEO - Ātras iegaumēšanas stunda

VIDEO - Maģisko dzīvnieku kopšana

VIDEO - Burvju dzērienu vārīšanu

Īpaša attīstoša programma, kuru mūsu Ātrās iegaumēšanas skola ir izstrādājusi bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem.

Bērni iegūst pamatiemaņas mācīšanās spēju attīstīšanai: ātrlasīšanas tehnika, atmiņas attīstīšana, ko iemācās šajās nodarbībās, būs noderīga maksimāli labu rezultātu sasniegšanai,
mācoties skolā.

Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss:

Paškontroles, pašmotivācijas iemaņas, kā arī individuālā darba iemaņas ar psihiskiem stāvokļiem palīdzēs bērniem pilnīgāk un ātrāk sasniegt izvirzīto mērķi un izvairīties no konfliktsituācijām.

Harija Potera pasaule (interaktīvs attīstošs kurss)

Jūsu bērni iegūs mācīšanās spēju attīstīšanas iemaņas, intelektuālā un radošā potenciāla attīstīšanas iemaņas. Lingvistisko spēju attīstīšana, ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) tehnikas, atmiņas, eidētiskās un tēlainās uztveres attīstīšana, intelektuālā modelēšana, darbs ar jēdzieniskām struktūrām. Iemaņas paškontrolē, pašmotivācijā un individuālajā darbā ar psihiskiem stāvokļiem. Intereses modināšana par mācīšanos, enciklopēdiskām zināšanām, lasīšanu un harmonisku darbu ar informācijas plūsmām. Individuālo radošo spēju attīstīšanas tehnikas.Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Nodarbības notiek spēles formā. Tiek organizētas kompleksas sacensības, kurās bērni var izpaust savas individuālās radošās spējas, ētiskās īpašības, atjautību, iejūtīgumu, vērību, draudzīgu solidaritāti.

Tā kā bērnus nevar mācīt tāpat kā pieaugušos un vēl jo vairāk tāpēc, ka nodarbības notiek galvenokārt brīvlaikā, visi priekšmeti mūsu skolā ir – brīnumaini. Mācīties ir jābūt interesanti, un bērni nedrīkst nogurt. Tomēr programma mums ir ļoti piesātināta. Tā ir ne vien lielisks šovs, bet arī intensīva mācību metodika.

Mācību priekšmeti:

Praktiskā maģija – mācīšanās spēju, intelektuālā un radošā potenciāla attīstīšanas iemaņas. Lingvistisko spēju, attīstīšana, ātrlasīšanas tehnikas, pilnīgi uztverot izlasīto, atmiņas, tēlainās uztveres attīstīšana, intelektuālā modelēšana, darbs ar jēdzieniskām struktūrām.

Paškontroles un pašmotivācijas iemaņas. Intereses modināšana par mācīšanos, enciklopēdiskām zināšanām, lasīšanu un harmonisku darbu ar informācijas plūsmām. Individuālo radošo spēju attīstīšanas tehnikas.

Maģijas vēsture  – kultūras, mitoloģijas, pasaules literatūras, mākslas vēsture, simbolikas pamati.

Transfigurācija – informācijas iegūšanas un sistematizēšanas teorētiskie un praktiskie pamati, uztveres attīstīšanas praktiskās metodes, efektīvas komunikācijas paņēmieni, vizualizācija, kinestatika, mērķa izvirzīšana un tā sasniegšanas ceļu meklēšana. Darbs ar ieceri un mērķa materializācija.

Lidojumi - uzmanības koncentrēšanas, koncentrēšanās stāvokļu vadīšana, iztēles un relaksēšanās iemaņu attīstīšana.

Aizsardzība pret tumšajiem spēkiem - globālās ētikas pamati, psiholoģisko aizspiedņu, “klapju” noņemšana, psihiskā pašvadība, harmonizācijas metodes.

Zinātne par brīnumzālītēm un par burvju dzērienu vārīšanu – dzīvā botānika, mineraloģija un to atveseļojošie aspekti. Fitoterapija, aromātu terapija, savstarpējā iedarbība ar dabu un stihijām kā psiholoģiskā prakse.

Rūpes par maģiskām būtnēm - zooloģijas kultūra un vēsture, ekoloģija, zoopsiholoģijas pamati. Daba reliģiju, mitoloģijas un kultūras vēsturē, simbolika un tēlotājmāksla, stresa noņemšanas un paškorekcijas psiholoģiskās tehnikas. Un vēl – daudzumdaudz visīstāko dzīvnieku!Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Artistiski noformētas uzņemšanas ceremonijas, katra bērna apsveikšana ar kārtējo interesantu rezultātu, skolas beigšana, diplomu aizstāvēšana un saņemšana!

Brīnumnūjiņu darināšana, meditācijas darbā, komutācija ar dabu, stihijām un zvaigžņoto debesi, iespēja apgūt patiesu brīnumdarīšanu – veidot harmoniju ar apkārtējo pasauli – tas viss mūsu skolā pavadīto laiku padara par īstiem radošiem svētkiem, svētkiem visai turpmākajai dzīvei!

Šo nodarbību īpatnība – spēles forma, kas neļauj bērniem nogurt, kur nu vēl garlaikoties. Un kā gan lai varētu kļūt garlaicīgi, ja tu turi rokās pats savuĀtrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss personisko brīnumnūjiņu? Un ja turklāt vēl tev mugurā mantija līdz pašai zemei, bet galvu grezno cepure ar smailu galu – kā visīstākajam magam? Sēdēt dīkā tādās nodarbībās bērniem nav ne laika, ne vēlēšanās.

Turklāt paralēli ar pamatzināšanām pedagogi iemācīs viņus koncentrēt uzmanību, ātri un kvalitatīvi apgūt vajadzīgo informāciju, parādīs, kā izvirzīt vajadzīgo mērķi un kā pareizi un sekmīgi to realizēt. Un tas viss – nevis garlaicīgās stundās, sēžot skolas solā, bet mājīgā istabiņā, spēles un konkursu gaitā.

Kursa noslēgumā Jūsu mazo gaida patīkams, neaizmirstams pārsteigums!Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Artistiski noformēta svinīgās pieņemšanas ceremonija, apsveikumi, skolu beidzot, diplomu aizstāvēšana un to pasniegšana – tas viss bērnu atmiņā ieguls kā viens no gaišākajiem un priecīgākajiem brīžiem.


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010 WWW.LANDO.LV
Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 20 grāmatas.

 

Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Kursa formāts: 6 dienas x 4 stundas (Pirmdiena - Sestdiena)

Kursa cena: 230 Euro (+ PVN)

200 Euro (+ PVN) - agrās rezervēšanas ietvaros

Kursa pamatā – ātrlasīšana un lielu informācijas apjomu apgūšana.

VIDEO - Ātrlasīšana bērniemĀtrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

VIDEO - Ātrlasīšanas stunda

VIDEO - Ātras iegaumēšanas stunda

VIDEO - Maģisko dzīvnieku kopšana

VIDEO - Burvju dzērienu vārīšanu

Īpaša attīstoša programma, kuru mūsu Ātrās iegaumēšanas skola ir izstrādājusi bērniem vecumā no 8 līdz 10 gadiem un no 10 līdz 12 gadiem.

Bērni iegūst pamatiemaņas mācīšanās spēju attīstīšanai: ātrlasīšanas tehnika, atmiņas attīstīšana, ko iemācās šajās nodarbībās, būs noderīga maksimāli labu rezultātu sasniegšanai,
mācoties skolā.

Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss:

Paškontroles, pašmotivācijas iemaņas, kā arī individuālā darba iemaņas ar psihiskiem stāvokļiem palīdzēs bērniem pilnīgāk un ātrāk sasniegt izvirzīto mērķi un izvairīties no konfliktsituācijām.

Harija Potera pasaule (interaktīvs attīstošs kurss)

Jūsu bērni iegūs mācīšanās spēju attīstīšanas iemaņas, intelektuālā un radošā potenciāla attīstīšanas iemaņas. Lingvistisko spēju attīstīšana, ātrlasīšanas (ātrās lasīšanas) tehnikas, atmiņas, eidētiskās un tēlainās uztveres attīstīšana, intelektuālā modelēšana, darbs ar jēdzieniskām struktūrām. Iemaņas paškontrolē, pašmotivācijā un individuālajā darbā ar psihiskiem stāvokļiem. Intereses modināšana par mācīšanos, enciklopēdiskām zināšanām, lasīšanu un harmonisku darbu ar informācijas plūsmām. Individuālo radošo spēju attīstīšanas tehnikas.Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Nodarbības notiek spēles formā. Tiek organizētas kompleksas sacensības, kurās bērni var izpaust savas individuālās radošās spējas, ētiskās īpašības, atjautību, iejūtīgumu, vērību, draudzīgu solidaritāti.

Tā kā bērnus nevar mācīt tāpat kā pieaugušos un vēl jo vairāk tāpēc, ka nodarbības notiek galvenokārt brīvlaikā, visi priekšmeti mūsu skolā ir – brīnumaini. Mācīties ir jābūt interesanti, un bērni nedrīkst nogurt. Tomēr programma mums ir ļoti piesātināta. Tā ir ne vien lielisks šovs, bet arī intensīva mācību metodika.

Mācību priekšmeti:

Praktiskā maģija – mācīšanās spēju, intelektuālā un radošā potenciāla attīstīšanas iemaņas. Lingvistisko spēju, attīstīšana, ātrlasīšanas tehnikas, pilnīgi uztverot izlasīto, atmiņas, tēlainās uztveres attīstīšana, intelektuālā modelēšana, darbs ar jēdzieniskām struktūrām.

Paškontroles un pašmotivācijas iemaņas. Intereses modināšana par mācīšanos, enciklopēdiskām zināšanām, lasīšanu un harmonisku darbu ar informācijas plūsmām. Individuālo radošo spēju attīstīšanas tehnikas.

Maģijas vēsture  – kultūras, mitoloģijas, pasaules literatūras, mākslas vēsture, simbolikas pamati.

Transfigurācija – informācijas iegūšanas un sistematizēšanas teorētiskie un praktiskie pamati, uztveres attīstīšanas praktiskās metodes, efektīvas komunikācijas paņēmieni, vizualizācija, kinestatika, mērķa izvirzīšana un tā sasniegšanas ceļu meklēšana. Darbs ar ieceri un mērķa materializācija.

Lidojumi - uzmanības koncentrēšanas, koncentrēšanās stāvokļu vadīšana, iztēles un relaksēšanās iemaņu attīstīšana.

Aizsardzība pret tumšajiem spēkiem - globālās ētikas pamati, psiholoģisko aizspiedņu, “klapju” noņemšana, psihiskā pašvadība, harmonizācijas metodes.

Zinātne par brīnumzālītēm un par burvju dzērienu vārīšanu – dzīvā botānika, mineraloģija un to atveseļojošie aspekti. Fitoterapija, aromātu terapija, savstarpējā iedarbība ar dabu un stihijām kā psiholoģiskā prakse.

Rūpes par maģiskām būtnēm - zooloģijas kultūra un vēsture, ekoloģija, zoopsiholoģijas pamati. Daba reliģiju, mitoloģijas un kultūras vēsturē, simbolika un tēlotājmāksla, stresa noņemšanas un paškorekcijas psiholoģiskās tehnikas. Un vēl – daudzumdaudz visīstāko dzīvnieku!Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Artistiski noformētas uzņemšanas ceremonijas, katra bērna apsveikšana ar kārtējo interesantu rezultātu, skolas beigšana, diplomu aizstāvēšana un saņemšana!

Brīnumnūjiņu darināšana, meditācijas darbā, komutācija ar dabu, stihijām un zvaigžņoto debesi, iespēja apgūt patiesu brīnumdarīšanu – veidot harmoniju ar apkārtējo pasauli – tas viss mūsu skolā pavadīto laiku padara par īstiem radošiem svētkiem, svētkiem visai turpmākajai dzīvei!

Šo nodarbību īpatnība – spēles forma, kas neļauj bērniem nogurt, kur nu vēl garlaikoties. Un kā gan lai varētu kļūt garlaicīgi, ja tu turi rokās pats savuĀtrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss personisko brīnumnūjiņu? Un ja turklāt vēl tev mugurā mantija līdz pašai zemei, bet galvu grezno cepure ar smailu galu – kā visīstākajam magam? Sēdēt dīkā tādās nodarbībās bērniem nav ne laika, ne vēlēšanās.

Turklāt paralēli ar pamatzināšanām pedagogi iemācīs viņus koncentrēt uzmanību, ātri un kvalitatīvi apgūt vajadzīgo informāciju, parādīs, kā izvirzīt vajadzīgo mērķi un kā pareizi un sekmīgi to realizēt. Un tas viss – nevis garlaicīgās stundās, sēžot skolas solā, bet mājīgā istabiņā, spēles un konkursu gaitā.

Kursa noslēgumā Jūsu mazo gaida patīkams, neaizmirstams pārsteigums!Ātrlasīšana bērniem «Burvestību un brīnumdarīšanas skola» 1.kurss

Artistiski noformēta svinīgās pieņemšanas ceremonija, apsveikumi, skolu beidzot, diplomu aizstāvēšana un to pasniegšana – tas viss bērnu atmiņā ieguls kā viens no gaišākajiem un priecīgākajiem brīžiem.


ATNĀCIET! JUMS PATIKS!

Lando® – Ātras iegaumēšanas skola
Izglītības un zinātnes ministrijas licence nr. 3360800220
Ātrlasīšana, ātra iegaumēšana, valodu mācīšana, zīmēšana, oratora māksla, psiholoģija
Rīga, A. Čaka iela 83/85 (atsevišķa savrupmāja pagalmā)
tālr. +371 67273009; mob. tālr. +371 29433553; fakss +371 67273010 WWW.LANDO.LV
Strādājam no 1999. gada. Mēs piedalījāmies 10 Eiropas projektos. Tikai pēdējā projekta ietvaros mācībās piedalījās 2652 cilvēki no Latvijas Republikas 21 rajona.
Grāmatu sērija "Viena klase - par vienu dienu"® - Ir izdotas 20 grāmatas.

 

skorochtenieDljaDetej latUIUI

Magic78987

Proforientacija Lando6576567

risovanie la57656757t

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

  facebook icon small  youtube icon  draugiem lando

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440