This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

Физика 8 – 9 класс в Lando. Отзывы школьников

Fizika 8.-9. klasei Mācību Centrā Lando. Izglītojamo atsauksmes. Brīvdienās Mācību Centrā Lando piecas dienas notika fizikas kurss. Bija ļoti interesants fizikas kurss. Bija daudz humora, kā arī interesanti uzdevumi. Mūsu skolotājs, Vladimirs Aleksejevičs, ļoti interesanti pasniedz. Viņš ir labvēlīgs un mīl jokot. Mācību stundas noritēja jautri. Es domāju, man ir labāk ar fiziku. Kamēr es mācījos fiziku, jaunākā māsa apguva ātru lasīšanu. Es jau apmeklēju visus kursus šajā skolā, un māsa tikai sāk. 

Anastasija Urbane, Rīgas klasiskā ģimnāzija

Viss patika: darba intensitāte, nodarbību laiks, apgūstamais materiāls, materiāla pasniegšanas paņēmieni utt. Domāju, ka piecās programmas dienās es apguvu vairāk, nekā visā iepriekšējā gadā skolā. Es gribētu, lai mums arī labi paskaidro. Šeit uzreiz viss ir saprotami un viegli.

Andrejs Talmanis, 9. klase

Man ļoti patika šī skola! Kursa programma ir labi izveidota un pasniedzējs ir ļoti labs. Viņš ir ļoti harizmātisks, un viņam ir labs humors. Šeit viss ir labi organizēts. Starpbrīžos mēs dzērām tēju un piekodām cepumiņus. Paldies par somām un pildspalvām.

Es jau biju daudzās programmās šajā skolā. Ātrā lasīšanā bērniem un pusaudžiem, informācijas ātrā iegaumēšanā un daudzās citās. Kad man skolā rodas problēmas, es eju uz šejieni, tāpēc ka šeit ļoti labi paskaidro un vienmēr dod rezultātu. Fizikas kursā viss patika, īpaši, skolotājs. Viņš teicami un profesionāli pasniedz, viņš ir ļoti harizmātisks. Labākais fizikas skolotājs, ko esmu sastapis. Gribētu, lai kursi notiktu vēl arī sestdien, jo man 5 nodarbības bija par maz. Es vēl atnākšu uz 2. līmeni.

Jans Ameriks, Rīgas 34. vidusskola, 8. klase

Физика 8 – 9 класс в Lando. Отзывы школьников

Fizika 8.-9. klasei Mācību Centrā Lando. Izglītojamo atsauksmes. Brīvdienās Mācību Centrā Lando piecas dienas notika fizikas kurss. Bija ļoti interesants fizikas kurss. Bija daudz humora, kā arī interesanti uzdevumi. Mūsu skolotājs, Vladimirs Aleksejevičs, ļoti interesanti pasniedz. Viņš ir labvēlīgs un mīl jokot. Mācību stundas noritēja jautri. Es domāju, man ir labāk ar fiziku. Kamēr es mācījos fiziku, jaunākā māsa apguva ātru lasīšanu. Es jau apmeklēju visus kursus šajā skolā, un māsa tikai sāk. 

Anastasija Urbane, Rīgas klasiskā ģimnāzija

Viss patika: darba intensitāte, nodarbību laiks, apgūstamais materiāls, materiāla pasniegšanas paņēmieni utt. Domāju, ka piecās programmas dienās es apguvu vairāk, nekā visā iepriekšējā gadā skolā. Es gribētu, lai mums arī labi paskaidro. Šeit uzreiz viss ir saprotami un viegli.

Andrejs Talmanis, 9. klase

Man ļoti patika šī skola! Kursa programma ir labi izveidota un pasniedzējs ir ļoti labs. Viņš ir ļoti harizmātisks, un viņam ir labs humors. Šeit viss ir labi organizēts. Starpbrīžos mēs dzērām tēju un piekodām cepumiņus. Paldies par somām un pildspalvām.

Es jau biju daudzās programmās šajā skolā. Ātrā lasīšanā bērniem un pusaudžiem, informācijas ātrā iegaumēšanā un daudzās citās. Kad man skolā rodas problēmas, es eju uz šejieni, tāpēc ka šeit ļoti labi paskaidro un vienmēr dod rezultātu. Fizikas kursā viss patika, īpaši, skolotājs. Viņš teicami un profesionāli pasniedz, viņš ir ļoti harizmātisks. Labākais fizikas skolotājs, ko esmu sastapis. Gribētu, lai kursi notiktu vēl arī sestdien, jo man 5 nodarbības bija par maz. Es vēl atnākšu uz 2. līmeni.

Jans Ameriks, Rīgas 34. vidusskola, 8. klase

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440