This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

Pusaudžu atsauksmes par Mācību centru Lando. Kurss “Profesionālā orientācija pusaudžiem”Pusaudžu atsauksmes par jūlija kursu “Profesionālā orientācija pusaudžiem” Mācību centrā Lando. Ļoti patika testi, jo tajos bija jēga un, pateicoties tiem, es arī izvēlējos nākotnes profesiju. Tā patiešām ir svarīga izvēle jebkura cilvēka dzīvē, un šeit palīdz izdarīt pareizu izvēli un nenožēlot to dzīvē. Patiešām palīdzēja atrast un pārdomāt šo izvēli no visām pusēm.

Nika, 40. skola, 9. klase

Kursā “Kā izvēlēties, kur iet mācīties un par ko mācīties” viss ir lieliski! Ļoti laba pasniedzēja. Interesants materiāls. Paldies! Ko papildināt? Visa pietiek. Paldies!

Mācību centrā Lando viss patika. Ļoti patīkama darba atmosfēra, daudzie testi palīdzēja saprast sevi un labāk saprast cilvēkus sev apkārt. Patika, ka uzzināju, ar kādām sava rakstura īpašībām man būtu jāstrādā. Viss patika. Paldies kursa vadītājai! Ko papildināt? Gribētu saņemt precīzāku un konkrētu atbildi par vienu konkrētu profesiju, kas ir vislabāk piemērota.

Par kursu uzzināju no labākā drauga, kurš to jau apmeklēja. Atnācu pēc rekomendācijas. Pats galvenais, kas man patika Mācību centrā Lando, tā ir mūsu skolotāja Svetlana. Viņa ir lieliska, harizmātiska un asprātīga, ļoti labi un saprotami visu paskaidro. Nu un viss pārējais arī ļoti patika! Man liekas, ka neko nevajag papildināt.

Kas patika? Viss ļoti patika! Ļoti patika pasniedzēja. Patika pasniegšanas metode, lielais testu daudzums. Patika cepumi un tēja. Tagad tiešām zinu, kas būs mana nākotne, un tiekšos uz to. Ko papildināt? Vairāk dažādu šķirņu cepumus.

Aļona, 34. vidusskola

Pusaudžu atsauksmes par Mācību centru Lando. Kurss “Profesionālā orientācija pusaudžiem”Pusaudžu atsauksmes par jūlija kursu “Profesionālā orientācija pusaudžiem” Mācību centrā Lando. Ļoti patika testi, jo tajos bija jēga un, pateicoties tiem, es arī izvēlējos nākotnes profesiju. Tā patiešām ir svarīga izvēle jebkura cilvēka dzīvē, un šeit palīdz izdarīt pareizu izvēli un nenožēlot to dzīvē. Patiešām palīdzēja atrast un pārdomāt šo izvēli no visām pusēm.

Nika, 40. skola, 9. klase

Kursā “Kā izvēlēties, kur iet mācīties un par ko mācīties” viss ir lieliski! Ļoti laba pasniedzēja. Interesants materiāls. Paldies! Ko papildināt? Visa pietiek. Paldies!

Mācību centrā Lando viss patika. Ļoti patīkama darba atmosfēra, daudzie testi palīdzēja saprast sevi un labāk saprast cilvēkus sev apkārt. Patika, ka uzzināju, ar kādām sava rakstura īpašībām man būtu jāstrādā. Viss patika. Paldies kursa vadītājai! Ko papildināt? Gribētu saņemt precīzāku un konkrētu atbildi par vienu konkrētu profesiju, kas ir vislabāk piemērota.

Par kursu uzzināju no labākā drauga, kurš to jau apmeklēja. Atnācu pēc rekomendācijas. Pats galvenais, kas man patika Mācību centrā Lando, tā ir mūsu skolotāja Svetlana. Viņa ir lieliska, harizmātiska un asprātīga, ļoti labi un saprotami visu paskaidro. Nu un viss pārējais arī ļoti patika! Man liekas, ka neko nevajag papildināt.

Kas patika? Viss ļoti patika! Ļoti patika pasniedzēja. Patika pasniegšanas metode, lielais testu daudzums. Patika cepumi un tēja. Tagad tiešām zinu, kas būs mana nākotne, un tiekšos uz to. Ko papildināt? Vairāk dažādu šķirņu cepumus.

Aļona, 34. vidusskola

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440