This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

Matemātika 4.-5. klasei Mācību centrā Lando. Izglītojamo atsauksmesIzglītojamo atsauksmes par kursu “Matemātika 4.-5. klasei” Mācību centrā Lando. Katru vasaru es braucu izglītoties uz Lando skolu, izglītojos gandrīz visās programmās. Matemātikā mēs risinājām visādus cietos riekstus, mēs risinājām uzdevumus ar daļskaitļiem, apguvām lielumus un mērījumus, romiešu cipari. Man visvairāk patika reizināšanas uzdevumi, cietie rieksti, reizināšana ar lieliem skaitļiem un dalīšana. Darbs ar cirkuli, burvju kvadrāts, loģikas uzdevumi.

Arkādijs, mācos Norvēģijā 3. klasē

Lando skolā esmu jau ne pirmo reizi, šogad uz matemātikas kursu aizgāja arī mana jaunākā māsa, viņa beidza 3. klasi un mācījās pirmajā maiņā. Man vienmēr patīk Lando skolā. Mēs apguvām daudzas dažādas tēmas, kaut ko paspējām izdarīt, un kaut ko nepaspējām. Man patika uzdevumi, kur mums bija daļskaitļi, romiešu cipari, loģikas uzdevumi un daudz kas cits.

Lidija Volodina

Matemātika man ļoti patika! Pirmajā nodarbību dienā skolā sākumā mēs risinājām uzdevumus un loģikas piemērus, tie nebija sarežģīti, un es tiku galā viegli un ātri. Pēc tam mēs sākām atcerēties daļskaitļus, un man ar daļskaitļiem arī bija viegli. Lando skolā es pirmo reizi risināju uzdevumus vienādojumiem.

Beata Blagonadeždina

Matemātikas kursā 4.-5. klasei es atkārtoju daļskaitļus, reizināšanu un dalīšanu, romiešu ciparus un kā risināt uzdevumus. Man visvairāk patika strādāt un zīmēt ar cirkuli. Bija interesanti spēlēt spēles un risināt uzdevumus ar vecmāmiņām, kurām dzīvē bija daudz interesanta. Pats vieglākais man bija risināt mājas uzdevumus. Man bija mazliet grūti risināt ļoti garus stabiņu piemērus ar reizināšanu, dalīšanu un saskaitīšanu.

Šajā nedēļā Lando skolā mēs daudz ko. Man liekas, ka vairāk nekā gada laikā mūsu skolā. Piemēram, mēs strādājām ar cirkuli. Mēs zīmējām apļus, pusapļus, puķes, figūras un kristālus. Mēs vēl apguvām romiešu ciparus. Tā ir viegla tēma. Mēs arī risinājām kustības uzdevumus. Tie bija aptuveni 3 vai 4. Es nesapratu šo materiālu mūsu skolā un sākumā nedaudz “uzkāros”, bet pēc tam vis noskaidrojās. Visvairāk man patika strādāt ar cirkuli.

Matemātika 4.-5. klasei Mācību centrā Lando. Izglītojamo atsauksmesIzglītojamo atsauksmes par kursu “Matemātika 4.-5. klasei” Mācību centrā Lando. Katru vasaru es braucu izglītoties uz Lando skolu, izglītojos gandrīz visās programmās. Matemātikā mēs risinājām visādus cietos riekstus, mēs risinājām uzdevumus ar daļskaitļiem, apguvām lielumus un mērījumus, romiešu cipari. Man visvairāk patika reizināšanas uzdevumi, cietie rieksti, reizināšana ar lieliem skaitļiem un dalīšana. Darbs ar cirkuli, burvju kvadrāts, loģikas uzdevumi.

Arkādijs, mācos Norvēģijā 3. klasē

Lando skolā esmu jau ne pirmo reizi, šogad uz matemātikas kursu aizgāja arī mana jaunākā māsa, viņa beidza 3. klasi un mācījās pirmajā maiņā. Man vienmēr patīk Lando skolā. Mēs apguvām daudzas dažādas tēmas, kaut ko paspējām izdarīt, un kaut ko nepaspējām. Man patika uzdevumi, kur mums bija daļskaitļi, romiešu cipari, loģikas uzdevumi un daudz kas cits.

Lidija Volodina

Matemātika man ļoti patika! Pirmajā nodarbību dienā skolā sākumā mēs risinājām uzdevumus un loģikas piemērus, tie nebija sarežģīti, un es tiku galā viegli un ātri. Pēc tam mēs sākām atcerēties daļskaitļus, un man ar daļskaitļiem arī bija viegli. Lando skolā es pirmo reizi risināju uzdevumus vienādojumiem.

Beata Blagonadeždina

Matemātikas kursā 4.-5. klasei es atkārtoju daļskaitļus, reizināšanu un dalīšanu, romiešu ciparus un kā risināt uzdevumus. Man visvairāk patika strādāt un zīmēt ar cirkuli. Bija interesanti spēlēt spēles un risināt uzdevumus ar vecmāmiņām, kurām dzīvē bija daudz interesanta. Pats vieglākais man bija risināt mājas uzdevumus. Man bija mazliet grūti risināt ļoti garus stabiņu piemērus ar reizināšanu, dalīšanu un saskaitīšanu.

Šajā nedēļā Lando skolā mēs daudz ko. Man liekas, ka vairāk nekā gada laikā mūsu skolā. Piemēram, mēs strādājām ar cirkuli. Mēs zīmējām apļus, pusapļus, puķes, figūras un kristālus. Mēs vēl apguvām romiešu ciparus. Tā ir viegla tēma. Mēs arī risinājām kustības uzdevumus. Tie bija aptuveni 3 vai 4. Es nesapratu šo materiālu mūsu skolā un sākumā nedaudz “uzkāros”, bet pēc tam vis noskaidrojās. Visvairāk man patika strādāt ar cirkuli.

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440