This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

Atsauksmes par ātras lasīšanas kursu Lando centrā. Kurss “Ātra lasīšana bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola”Atsauksmes par ātras lasīšanas kursu Lando centrā. Kurss “Ātra lasīšana 8-12 gadīgiem bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola” 2016. gada 11.-16.jūlijā. Bērnu atsauksmes par ātras lasīšanas kursu skolniekiem Rīgā. Pasniedzēja Irina Lando.

Man patika, ka es ne velti atnācu uz kursiem. Man tie patiešām palīdzēja. Es iemācījos ātrāk lasīt, labāk saprast to, ko izlasīju, un iegaumēt enciklopēdiju un grāmatu tekstus. Man patika arī burvju stundas, tās katru dienu bija dažādas un interesantas. Ko papildināt? Neko. Viss labi.

Marija Doņņikova

Noteikti jāatstāj burvju stundu katru dienu. Atstāt punktus un labirintus. Atstāt ātruma un uzmanības uzdevumus. Man patika Lando skolā. Šeit ir ļoti ātra izglītošanas forma. Šeit 6 dienās es iemācījos to, ko skolā mācītos, kā minimums, veselu mēnesi. Ko papildināt – šeit viss ir ļoti labi, es domāju, ka šeit viss jau ir.

Evelīna Surmača

Man patika, ka bija interesantas stundas, īpaši, burvju stundas. Ātras lasīšanas kursā Lando centrā es iemācījos lasīt un burties! Viss tik lieliski! Sākumā likās, ka būs sarežģīti, bet pēc tam sāka izdoties, un man iepatikās. Gribu atnākt uz ātras lasīšanas 2. kursu skolniekiem.

Man bija interesanti izglītoties Lando skolā ātras lasīšanas programmā. Man patika, kad mēs vārījām burvju viru, katram nez kāpēc sanāca sava garša, lai gan mēs visi lējām no vienādām pudelēm. Noteikti atstāt, kā mēs taisījām krūzes. Ko papildināt – var papildināt ar dažādiem trikiem.

Anna Demčuka

Man visvairāk patika burvju stunda. Katru dienu dažādas stundas. Žēl, ka mūs tā nemāca skolā. Es iemācījos ātri lasīt, un tas aizņēma tikai sešas dienas. Un man patika mūsu skolotāja Irina Lando. Viņa labi paskaidro un labi māca.

Georgijs

Ātras lasīšanas kursā Lando centrā patika, ka bija burvju stundas. Es iemācījos lasīt divus tekstus vienlaicīgi. Man kļuva interesanti lasīt. Interesanti uzdevumi un laba skolotāja. Ko var papildināt – ēdienu.

Ātras lasīšanas kursos skolniekiem man patika, ka mums bija atsevišķa atpūtas istaba. Patika, ka pārtraukumā varēja iziet ārā pagalmā un pie galdiņa dzert tēju. Patika, ka lasīt, izrādās, ir viegli. Es lasu daudz ātrāk nekā pirmajā dienā.

Ātras lasīšanas kursā skolniekiem, burvju skolas programmā man patika viss! Iemācījos visu, ko mācīja. Uzzināju, ka var ātri mācīties. Žēl, ka nodarbības ilgst tikai sešas dienas. Man vienmēr gribētos mācīties tādā skolā.

Kursā “Ātra lasīšana bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola” man viss patika. Es iemācījos ātri lasīt, labi skaitīt un ātri pildīt testus. Ko papildināt – es ātrāk izveidotu labirintus.

Lando skolā ātrā lasīšanā man patika pildīt visādus uzdevumus. Labi, ka uzdevumi ir dažādi un neatkārtojas. Var sevi pārbaudīt, ko tu vari. Ko papildināt – lai pārtraukums būtu nevis piecpadsmit minūtes, bet divdesmit minūtes.

Atsauksmes par ātras lasīšanas kursu Lando centrā. Kurss “Ātra lasīšana bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola”Atsauksmes par ātras lasīšanas kursu Lando centrā. Kurss “Ātra lasīšana 8-12 gadīgiem bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola” 2016. gada 11.-16.jūlijā. Bērnu atsauksmes par ātras lasīšanas kursu skolniekiem Rīgā. Pasniedzēja Irina Lando.

Man patika, ka es ne velti atnācu uz kursiem. Man tie patiešām palīdzēja. Es iemācījos ātrāk lasīt, labāk saprast to, ko izlasīju, un iegaumēt enciklopēdiju un grāmatu tekstus. Man patika arī burvju stundas, tās katru dienu bija dažādas un interesantas. Ko papildināt? Neko. Viss labi.

Marija Doņņikova

Noteikti jāatstāj burvju stundu katru dienu. Atstāt punktus un labirintus. Atstāt ātruma un uzmanības uzdevumus. Man patika Lando skolā. Šeit ir ļoti ātra izglītošanas forma. Šeit 6 dienās es iemācījos to, ko skolā mācītos, kā minimums, veselu mēnesi. Ko papildināt – šeit viss ir ļoti labi, es domāju, ka šeit viss jau ir.

Evelīna Surmača

Man patika, ka bija interesantas stundas, īpaši, burvju stundas. Ātras lasīšanas kursā Lando centrā es iemācījos lasīt un burties! Viss tik lieliski! Sākumā likās, ka būs sarežģīti, bet pēc tam sāka izdoties, un man iepatikās. Gribu atnākt uz ātras lasīšanas 2. kursu skolniekiem.

Man bija interesanti izglītoties Lando skolā ātras lasīšanas programmā. Man patika, kad mēs vārījām burvju viru, katram nez kāpēc sanāca sava garša, lai gan mēs visi lējām no vienādām pudelēm. Noteikti atstāt, kā mēs taisījām krūzes. Ko papildināt – var papildināt ar dažādiem trikiem.

Anna Demčuka

Man visvairāk patika burvju stunda. Katru dienu dažādas stundas. Žēl, ka mūs tā nemāca skolā. Es iemācījos ātri lasīt, un tas aizņēma tikai sešas dienas. Un man patika mūsu skolotāja Irina Lando. Viņa labi paskaidro un labi māca.

Georgijs

Ātras lasīšanas kursā Lando centrā patika, ka bija burvju stundas. Es iemācījos lasīt divus tekstus vienlaicīgi. Man kļuva interesanti lasīt. Interesanti uzdevumi un laba skolotāja. Ko var papildināt – ēdienu.

Ātras lasīšanas kursos skolniekiem man patika, ka mums bija atsevišķa atpūtas istaba. Patika, ka pārtraukumā varēja iziet ārā pagalmā un pie galdiņa dzert tēju. Patika, ka lasīt, izrādās, ir viegli. Es lasu daudz ātrāk nekā pirmajā dienā.

Ātras lasīšanas kursā skolniekiem, burvju skolas programmā man patika viss! Iemācījos visu, ko mācīja. Uzzināju, ka var ātri mācīties. Žēl, ka nodarbības ilgst tikai sešas dienas. Man vienmēr gribētos mācīties tādā skolā.

Kursā “Ātra lasīšana bērniem – Burvestības un brīnumdarīšanas skola” man viss patika. Es iemācījos ātri lasīt, labi skaitīt un ātri pildīt testus. Ko papildināt – es ātrāk izveidotu labirintus.

Lando skolā ātrā lasīšanā man patika pildīt visādus uzdevumus. Labi, ka uzdevumi ir dažādi un neatkārtojas. Var sevi pārbaudīt, ko tu vari. Ko papildināt – lai pārtraukums būtu nevis piecpadsmit minūtes, bet divdesmit minūtes.

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440