This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

Rīgā mācāmies uzņemt kino. Lando programma “Filma! Filma! Filma!”, bērnu atsauksmes.Rīgā mācāmies uzņemt kino – šogad jau devītais Lando kursa “Filma! Filma! Filma!” izlaidums, bērnu atsauksmes.

Kursā mani pierakstīja tētis. Man patika, ka kursā mēs tulkojām no latviešu valodas uz krievu valodu, un otrādi, un vēl ieskaņojām filmas angļu valodā. Patika mūsu komandas (mūsu – labākā!). Man patika veidot grimu, ieskaņot filmas un veidot specefektus. Es gribu vēl atnākt uz kursu “Zīmēšana divās dienās”.

Laima

Man viss patika, īpaši, ļoti jautrie padomdevēji. Mums bija lieliski pedagogi – Svetlana un Edvards, kas iemācīja ieskaņot filmas angļu valodā, pastāstīja par kino vēsturi, mums bija interesantas viktorīnas un konkursi. Uz kursu es atnācu pēc draudzenes rekomendācijas, kura bija Lando programmā “Kā uzņemt kino”.

Džeina

Viss bija lieliski. Paldies vecākiem, kas mani pierakstīja šajā Lando kursā. Man patika taisīt ielūgumus uz pirmizrādi, rādīt gatavās filmas vecākiem, ieskaņot filmas angļu valodā. Paldies mūsu pasniedzējam Edvardam, ka viņš iemācīja mums jaunas frāzes angļu valodā. Žēl, ka skolā tā nemāca. Ko papildināt – papildināt ēdienu (vēlams kursu “Filma! Filma! Filma!” papildināt ar popkornu).

Lando programmā “Kā uzņemt kino” man patika izdomāt savas filmas! Izdomāt un zīmēt plakātus! Rakstīt scenārijus un veidot kadrējumu. Šeit ir interesanti un noderīgi. Ko papildināt – vairāk sarežģītu lomu un improvizācijas (vairāk filmēšanas). Mēs ar draudzeni gribētu vēl apmeklēt Lando matemātikas un ātras lasīšanas kursus pusaudžiem. Paldies par interesantajiem kostīmiem un jautrajiem konkursiem.

Aļina, grupas “D.A.R. production” dalībniece

Man ļoti patika uzņemt kino! Lando ir superskola. Es noteikti vēlreiz atgriezīšos uz šejieni uz citām programmām. Pat nezinu, ko var vēl papildināt šajā programmā. Mēs ieskaņojām filmas, uzņēmām daudz materiāla, kad bija labs laiks, mēs pat filmējām uz ielas, un pēc tam ieskaņojām filmas angļu valodā. Man patika, ka mēs varējām uzaicināt vecākus uz mūsu filmas izrādīšanu. Mēs iemācījāmies uzņemt reklāmu.

Anastasija

Man patika veidot grimu un izvēlēties kostīmus. Lando ir ļoti daudz dažādu kostīmu, un mēs varējām paši tos kombinēt. Mūs iemācīja veidot grimu, kā to dara teātrī. Mēs rakstījām scenārijus un paši izdomājām, ko filmēsim. Paldies mūsu pasniedzējiem, ka viņi palīdzēja mums uzrakstīt mūsu stāstus pa kadriem un filmēt tādejādi, kā mēs paši gribējām.
Es noteikti atgriezīšos Lando. Tā ir superskola. Šeit ir ļoti labi un jautri pedagogi. Viņi sarunājās ar mums nevis kā skolā, bet centās saprast, ko mēs gribam darīt, un palīdzēja izdomāt, kā jāfilmē materiālu. Man patika mūsu komanda. Man tagad ir daudz jaunu draugu.
Patika rakstīt scenārijus un izdomāt lomas. Patika, ka mēs paši varējām izlemt, par ko gribi būt. Visi bija nodarbināti. Patika profesionālā kamera, montāža un specefekti. Es noteikti atnākšu uz otro kursu un vēl citām Lando programmām. Šeit ir lieliski!

Rīgā mācāmies uzņemt kino. Lando programma “Filma! Filma! Filma!”, bērnu atsauksmes.Rīgā mācāmies uzņemt kino – šogad jau devītais Lando kursa “Filma! Filma! Filma!” izlaidums, bērnu atsauksmes.

Kursā mani pierakstīja tētis. Man patika, ka kursā mēs tulkojām no latviešu valodas uz krievu valodu, un otrādi, un vēl ieskaņojām filmas angļu valodā. Patika mūsu komandas (mūsu – labākā!). Man patika veidot grimu, ieskaņot filmas un veidot specefektus. Es gribu vēl atnākt uz kursu “Zīmēšana divās dienās”.

Laima

Man viss patika, īpaši, ļoti jautrie padomdevēji. Mums bija lieliski pedagogi – Svetlana un Edvards, kas iemācīja ieskaņot filmas angļu valodā, pastāstīja par kino vēsturi, mums bija interesantas viktorīnas un konkursi. Uz kursu es atnācu pēc draudzenes rekomendācijas, kura bija Lando programmā “Kā uzņemt kino”.

Džeina

Viss bija lieliski. Paldies vecākiem, kas mani pierakstīja šajā Lando kursā. Man patika taisīt ielūgumus uz pirmizrādi, rādīt gatavās filmas vecākiem, ieskaņot filmas angļu valodā. Paldies mūsu pasniedzējam Edvardam, ka viņš iemācīja mums jaunas frāzes angļu valodā. Žēl, ka skolā tā nemāca. Ko papildināt – papildināt ēdienu (vēlams kursu “Filma! Filma! Filma!” papildināt ar popkornu).

Lando programmā “Kā uzņemt kino” man patika izdomāt savas filmas! Izdomāt un zīmēt plakātus! Rakstīt scenārijus un veidot kadrējumu. Šeit ir interesanti un noderīgi. Ko papildināt – vairāk sarežģītu lomu un improvizācijas (vairāk filmēšanas). Mēs ar draudzeni gribētu vēl apmeklēt Lando matemātikas un ātras lasīšanas kursus pusaudžiem. Paldies par interesantajiem kostīmiem un jautrajiem konkursiem.

Aļina, grupas “D.A.R. production” dalībniece

Man ļoti patika uzņemt kino! Lando ir superskola. Es noteikti vēlreiz atgriezīšos uz šejieni uz citām programmām. Pat nezinu, ko var vēl papildināt šajā programmā. Mēs ieskaņojām filmas, uzņēmām daudz materiāla, kad bija labs laiks, mēs pat filmējām uz ielas, un pēc tam ieskaņojām filmas angļu valodā. Man patika, ka mēs varējām uzaicināt vecākus uz mūsu filmas izrādīšanu. Mēs iemācījāmies uzņemt reklāmu.

Anastasija

Man patika veidot grimu un izvēlēties kostīmus. Lando ir ļoti daudz dažādu kostīmu, un mēs varējām paši tos kombinēt. Mūs iemācīja veidot grimu, kā to dara teātrī. Mēs rakstījām scenārijus un paši izdomājām, ko filmēsim. Paldies mūsu pasniedzējiem, ka viņi palīdzēja mums uzrakstīt mūsu stāstus pa kadriem un filmēt tādejādi, kā mēs paši gribējām.
Es noteikti atgriezīšos Lando. Tā ir superskola. Šeit ir ļoti labi un jautri pedagogi. Viņi sarunājās ar mums nevis kā skolā, bet centās saprast, ko mēs gribam darīt, un palīdzēja izdomāt, kā jāfilmē materiālu. Man patika mūsu komanda. Man tagad ir daudz jaunu draugu.
Patika rakstīt scenārijus un izdomāt lomas. Patika, ka mēs paši varējām izlemt, par ko gribi būt. Visi bija nodarbināti. Patika profesionālā kamera, montāža un specefekti. Es noteikti atnākšu uz otro kursu un vēl citām Lando programmām. Šeit ir lieliski!

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440