This website works best with JavaScript enabled
BT Education 2 - шаблон joomla Создание сайтов

s5 logo

Lando.lv ofis Riga 1 Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
Adrese: Rīga, A. Čaka iela 83/85

Licencēta mācību centrs LANDO. МОН № 3360800220

1 2 deti foto logoĀtra lasīšana bērniem Lando atsauksmes. Atsauksmes par Irinas Lando darbu, ātra lasīšana bērniem.

Brīvdienās Irina Lando vada ātru lasīšanu bērniem Lando. Bērnu un vecāku atsauksmes, kā arī katra bērna darba rezultātus jūs varat redzēt mūsu mājaslapā. Mācību centrā Lando glabā visus sākuma uzmanības testus, kuros ietilpst loģikas testi, teksta izpratne, informācijas uztvere, un katra bērna izglītošanās rezultātus, kuri apmeklēja ātras lasīšanas programmas nodarbības bērniem, sākot ar 2004. gadu. Visi dati ir apkopoti, un ļauj noteikt gan atsevišķi katra bērna, gan visas grupas izglītošanās dinamiku.

Man patika, ka mēs mācījāmies ātri lasīt un iegaumēt. Es agrāk domāju, ka lasīt ir garlaicīgi un neinteresanti. Tagad es iemācījos ātri lasīt un man patīk dažādas enciklopēdijas. Patika arī burvju stundas. Papildināt – vairāk uzdevumus un vairāk nodarbības. Gribētu apmeklēt Lando matemātikas kursus un ātru iegaumēšanu bērniem.

Ātrā lasīšanā bērniem Lando man patika labirinti un maģijas stundas! Patika dažādas nodarbības. Man patīk visas nodarbības! Papildināt – jaunus uzdevumus uz lapiņām, lai kurss ilgtu divas nedēļas vai pat mēnesi, bet katrs starpbrīdis 25 minūtes. Es noteikti atgriezīšos Lando uz ātras lasīšanas 2. un 3. līmeni.

Lando ātras lasīšanas kursā patika skatīties uz punktu, mūsu mantijas un burvju nūjiņas, burvju stundas. Šeit starpbrīžos ir garšīgas tējas un cepumi, katrs var dzert citādu. Es paspēju gandrīz visus nogaršot. Šeit mājas uzdevumi arī ir interesanti. Tos ir interesanti pildīt un saņemt balles. Gribu piemetināt, ka ātrā lasīšanā ir vēl divi kursi, 30 kastes ķiršu tējas un auzu cepumi.

Lando ātras lasīšanas kursā mani pierakstīja mamma un tētis. Viņiem draugi pastāstīja, kuriem šeit bērni izglītojās. Man patika savienot punktus, veidot labirintus, lasīt no punkta uz punktu pa trīs, četri un pa pieci. Man patīk Lando – šī skola palīdz mācīties. Papildināt ar tabuliņām un stundām. Gribētu apmeklēt Lando – Ātra lasīšana, 2. un 3. līmenis.

Man patika uzmanības uzdevumi, labirinti, patika savienot punktus. Un burvju stundas, īpaši, burvju viras vārīšana. Šajā skolā ir ļoti interesanti. Es lūdzu mammai, lai viņa atrod tādu skolu, lai tajā būtu tikpat interesanti kā Lando, un lai skolotāji būtu tikpat labi. Es apmeklēšu Lando arī citus kursus, šeit ir lieliski.

Kursā mani pierakstīja vecāki, tāpēc ka viņu draugu dēls izglītojās Lando ātrā lasīšanā pusaudžiem. Es domāju, ka šeit būs garlaicīgi un neinteresanti, tāpēc gribēju visus testus iziet pēc iespējas sliktāk, lai mani nepaņem. Pirmajā dienā es sapratu, ka man nebija taisnība. Testā es sarunāju rupjības skolotājai, lai vecāki mani neatstāj šajā skolā, un pēc tam nožēloju, ka tā uzvedos. Šeit izrādījās ļoti interesanti, pavisam ne tā kā mūsu skolā. Uzdevumi mainās ātri, tie ir dažādi. Var iegūt papildus balles un tie, kas grib, var pildīt papildus mājas uzdevumus. Es ļoti priecājos, ka atnācu uz šejieni izglītoties.

1 2 deti foto logoĀtra lasīšana bērniem Lando atsauksmes. Atsauksmes par Irinas Lando darbu, ātra lasīšana bērniem.

Brīvdienās Irina Lando vada ātru lasīšanu bērniem Lando. Bērnu un vecāku atsauksmes, kā arī katra bērna darba rezultātus jūs varat redzēt mūsu mājaslapā. Mācību centrā Lando glabā visus sākuma uzmanības testus, kuros ietilpst loģikas testi, teksta izpratne, informācijas uztvere, un katra bērna izglītošanās rezultātus, kuri apmeklēja ātras lasīšanas programmas nodarbības bērniem, sākot ar 2004. gadu. Visi dati ir apkopoti, un ļauj noteikt gan atsevišķi katra bērna, gan visas grupas izglītošanās dinamiku.

Man patika, ka mēs mācījāmies ātri lasīt un iegaumēt. Es agrāk domāju, ka lasīt ir garlaicīgi un neinteresanti. Tagad es iemācījos ātri lasīt un man patīk dažādas enciklopēdijas. Patika arī burvju stundas. Papildināt – vairāk uzdevumus un vairāk nodarbības. Gribētu apmeklēt Lando matemātikas kursus un ātru iegaumēšanu bērniem.

Ātrā lasīšanā bērniem Lando man patika labirinti un maģijas stundas! Patika dažādas nodarbības. Man patīk visas nodarbības! Papildināt – jaunus uzdevumus uz lapiņām, lai kurss ilgtu divas nedēļas vai pat mēnesi, bet katrs starpbrīdis 25 minūtes. Es noteikti atgriezīšos Lando uz ātras lasīšanas 2. un 3. līmeni.

Lando ātras lasīšanas kursā patika skatīties uz punktu, mūsu mantijas un burvju nūjiņas, burvju stundas. Šeit starpbrīžos ir garšīgas tējas un cepumi, katrs var dzert citādu. Es paspēju gandrīz visus nogaršot. Šeit mājas uzdevumi arī ir interesanti. Tos ir interesanti pildīt un saņemt balles. Gribu piemetināt, ka ātrā lasīšanā ir vēl divi kursi, 30 kastes ķiršu tējas un auzu cepumi.

Lando ātras lasīšanas kursā mani pierakstīja mamma un tētis. Viņiem draugi pastāstīja, kuriem šeit bērni izglītojās. Man patika savienot punktus, veidot labirintus, lasīt no punkta uz punktu pa trīs, četri un pa pieci. Man patīk Lando – šī skola palīdz mācīties. Papildināt ar tabuliņām un stundām. Gribētu apmeklēt Lando – Ātra lasīšana, 2. un 3. līmenis.

Man patika uzmanības uzdevumi, labirinti, patika savienot punktus. Un burvju stundas, īpaši, burvju viras vārīšana. Šajā skolā ir ļoti interesanti. Es lūdzu mammai, lai viņa atrod tādu skolu, lai tajā būtu tikpat interesanti kā Lando, un lai skolotāji būtu tikpat labi. Es apmeklēšu Lando arī citus kursus, šeit ir lieliski.

Kursā mani pierakstīja vecāki, tāpēc ka viņu draugu dēls izglītojās Lando ātrā lasīšanā pusaudžiem. Es domāju, ka šeit būs garlaicīgi un neinteresanti, tāpēc gribēju visus testus iziet pēc iespējas sliktāk, lai mani nepaņem. Pirmajā dienā es sapratu, ka man nebija taisnība. Testā es sarunāju rupjības skolotājai, lai vecāki mani neatstāj šajā skolā, un pēc tam nožēloju, ka tā uzvedos. Šeit izrādījās ļoti interesanti, pavisam ne tā kā mūsu skolā. Uzdevumi mainās ātri, tie ir dažādi. Var iegūt papildus balles un tie, kas grib, var pildīt papildus mājas uzdevumus. Es ļoti priecājos, ka atnācu uz šejieni izglītoties.

Video kanāls 

Parakstīties uz jaunumiem 

Rekvizīti 

Licencēts ātrās iegaumēšanas mācību centrs LANDO®
МОН № 3360800220

Rīga, A. Čaka iela 83/85
Tāl.: +371 67273009, +371 29433553
info@lando.lv

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440